Алкоголь, тютюн та пальне – саме з таких товарів стягується акцизний податок, частина з якого наповнює і місцевий бюджет. Такий збір має відображатися у фіскальному чеку окремим рядком. Якщо ж немає документу, значить податок не сплачено. Тож, в рамках циклу сюжетів «Гроші громади», наші кореспондентки детальніше розкажуть про механізм нарахування цього збору та скільки таких коштів надійшло до казни Богуславської ОТГ минулого року:
Скільки акцизного податку отримала Богуславська громада в минулому році
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/178799202_757105475004211_2525774932236938704_n.jpg)