Чому вирішили об’єднати всі комунальні підприємства громади, скільки коштів до бюджету ОТГ надійшло з початку року та які нові медичні вигоди з’являться у Центральній лікарні? Тривалою та плідною була сесія Богуславської міськради напередодні. Детальніше про те, що вирішували – розкажуть наші кореспондентки:
Одне комунальне підприємство замість чотирьох. Як пройшла сесія Богуславської міської ради наперодні
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/178771429_756000858448006_83970090246384033_n.jpg)