Від любові до байдужості – один крок. Йдеться про безпритульних тварин, які з’являються на вулицях міст через недбале ставлення людей. І з кожним роком популяція чотирилапих безхатьків лише зростає. А нещодавно у Таращі знайшли ще й отруєного пса. Тож, ми вирішили з’ясувати, як у громаді захищають тварин та як вирішують проблему безпритульних собак. Детальніше – далі у сюжеті:
Від любові до байдужості – один крок. Ситуація з безпритульними тваринами в Таращі
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/177779864_753435778704514_3533631158061737640_n.jpg)