Понад тисячу саджанців квітів днями висаджували активні таращанці та місцева влада. Скільки коштувала трояндова краса та які подальші плани щодо благоустрою громади – знають наші кореспондентки:
«Алея троянд» віднині прикрашатиме центр Таращі!
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/170197237_745067359541356_6743639689363305733_n.jpg)
Понад тисячу саджанців квітів днями висаджували активні таращанці та місцева влада. Скільки коштувала трояндова краса та які подальші плани щодо благоустрою громади – знають наші кореспондентки: