Дбати про водойми – власними зусиллями! На Богуславщині активісти збираються зариблювати річку та створювати штучні нерестовища. Ба більше, місцеві рибалки вирішили ще й об’єднатися у громадську організацію. Тим часом, на Миронівщині подібна спілка функціонує вже близько 10 років. Тож, які завдання ставлять перед собою риболови та коли і чим поповняться місцеві водойми – дізнавалися наші кореспонденти:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/167848896_742446163136809_3860735556180772229_n.jpg)