Земельні ноу-хау, матеріальна допомога жителям громади, ухвалення низки програм та жваві обговорення звичайних процедурних питань. На сесії Медвинської сільської ради напередодні ухвалили більше 50 рішень. Втім, не обійшлося й без суперечок. Які пункти порядку денного викликали найбільше обговорень та що, врешті, вирішили – знає наша кореспондентка Юлія Пахлеванян:
Чергова сесія Медвинської сільської ради
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/164694093_737735616941197_1121694055514554765_n.jpg)