Базарні баталії: питання зменшення орендної плати для споживчої кооперації, якій належить богуславський ринок – закрите. ЇЇ ставку таки не понизили. Принаймні, на найближчі 3 місяці, протягом яких на території базару мають побудувати туалет з водою та іншими зручностями. Тож журналісти радіостанції Богуслав-FM поцікавилися, чи є подібні «ринкові» проблеми у сусідній Миронівській громаді. Деталі в сюжеті:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/161808831_734627990585293_1659267196614114588_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/161888924_734628007251958_9029413506616402761_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/161893426_734628010585291_1864404738973380328_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/161927498_734628167251942_98539859244161242_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/161999086_734627987251960_172377375764899413_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/162091402_734628027251956_6843100929959301671_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/162130217_734628163918609_6932039250148088682_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/162225081_734628000585292_9011173475114117346_n.jpg)