А як же без відділу Держгеокадастру в громаді? Чутки про ліквідацію відповідної структури днями стали ширитися в ОТГ. Мовляв, чи не доведеться тепер їхати в Обухів або в столицю для того, аби вирішити банальні земельні питання? Чи правдиві подейкування жителів Богуславщини, та що для пересічних мешканців може означати ліквідація таких управлінь – слухайте далі у сюжеті:
Доля Богуславського Держгеокадастру. Де і які земельні послуги отримати людям?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/161841916_734108313970594_7404849500701931245_n.jpg)