Тарифи, якість та умови міських маршруток. На це, чи не щодня, нарікають жителі Богуславщини на сторінках соціальних мереж. Мовляв, до місцевих перевізників уже давно є чимало питань. Ба більше, наразі, на Київщині говорять про підвищення цін на проїзд у маршрутних таксі. Тож, чи збираються збільшувати тарифи для мешканців Богуславської громади та чи задоволені, загалом, жителі ОТГ умовами перевізників – дізнавалася наша кореспонденка Ксенія Федусенко:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/156616829_727280517986707_1081102724789976070_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/156675458_727280534653372_7422686868872817103_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/157060836_727280537986705_933275596233221445_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/157626887_727280531320039_4973679904819643875_n.jpg)