Все ті ж проблеми вже не нової пошти «на колесах». З проханням про допомогу на гарячу лінію радіостанції Богуслав-FM звернулася пенсіонерка із Киданівки. Жінка скаржилася, що пересувне поштове відділення до її будинку, як правило, не доїжджає. А дійти сама до нього не має ні сил, ні можливості. Що про це знає староста села, та як співпрацю з поштою налагоджує керівництво громади – слухайте далі у сюжеті:
Все ті ж проблеми вже не нової пошти «на колесах». Як бути людям, які не можуть дійти до поштового авто?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/149306469_717038315677594_3436005594483537564_n.jpg)