Хто, що і за скільки робить в комунальному підприємстві «Богуславблагоустрій»? Саме ця організація в громаді відповідає за прибирання та освітлення вулиць, вивезення сміття, зрізання аварійних дерев та ще низку робіт. Водночас, установа працює переважно за бюджетні кошти. Тож, в рамках циклу сюжетів «Гроші громади», проаналізуємо скільки фінансів йде на утримання комунальників:
Гроші громади. КП «Богуславблагоустрій»
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/149185892_716570902391002_3189186954992682570_n.jpg)