Чому можуть підвищити вартість харчування в навчальних закладах громади, чи є гроші на матеріальну допомогу жителям ОТГ та, чи збираються підтримувати фінансово юних вихованців «Льодограю»? Рішень на засіданні бюджетної комісії минулої п’ятниці ухвалили – небагато. Окремі питання відправили на доопрацювання. Детальніше – розкажуть наші кореспондентки:
Засідання бюджетної комісії. Чергові зміни в житті пересічних богуславців
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/140056457_704868640227895_414089225519724336_n-1568x1176.jpg)