Раптово вночі стало погано, а до сімейного лікаря дзвонити вже пізно? Піднялася висока температура, а екстрена медична допомога відмовляється їхати на виклик? Після того, як Богуславську райлікарню перепрофілювали на «ковідну» – питань до медиків щодня стає все більше. Тож, з якими симптомами і куди наразі варто звертатися за медичною допомогою – з’ясовували наші кореспондентки:
Якщо ви не хворієте на COVID. До кого звертатись за медичною допомогою богуславцям?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/137517450_701498763898216_130510641876203176_n.jpg)