Сміттєзвалища, проблема вирубування лісів, якість питної води, катастрофічний стан річки Рось…До вирішення таких питань на території Богуславської ОТГ тепер долучилася новостворена громадська рада з екологічної безпеки. Першочергові завдання та шляхи їх реалізації члени ради обговорили на першому засіданні напередодні. Подробиці – слухайте далі у сюжеті:
Громадська рада з екологічної безпеки з’явилась в Богуславській ОТГ
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/132232689_690499514998141_5806553789705429563_nv.jpg)