Замість туристичної візитівки – обшарпані стіни… Йдеться про найстарішу історичну будівлю міста – богуславську Кам’яницю. Споруда поволі руйнується вже 2ге десятиліття та до неї і досі нікому немає діла. Тож, чому одна з небагатьох пам’яток архітектури опинилася в такому занедбаному стані та хто має турбуватися про історичну пам’ять міста – дізнавалися наші кореспондентки. Що з’ясували – розкажуть наші кореспонденти далі в сюжеті:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/127700540_675639813150778_8888629260431415142_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/127735234_675639839817442_6147318268763736400_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/127865420_675639913150768_6073582613180834008_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/128051873_675639843150775_7744906221655532718_n.jpg)