На всю громаду – лише один автомобіль екстреної меддопомоги… На гарячу лінію радіостанції Богуслав-FM звернулася стурбована мешканка Богуслава. Мовляв, через технічні причини нібито лише один автомобіль виїжджатиме на виклики жителів Богуславської ОТГ. Тож, ми вирішили поцікавитись, як наразі в умовах пандемії працює екстренна медична допомога у Богуславі. Деталі – у сюжеті нашої кореспондентки Вікторії Дивнич:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/127235513_674368696611223_3540759763720620608_n.jpg)