Молоді, амбітні, активні та креативні! Йдеться про студентів, які сьогодні відзначають своє свято. Їхнє студентське життя – це не лише конспекти, лекції, заліки та іспити. Це ще й щаслива пора незабутніх відкриттів, особистих досягнень і грандіозних планів. Тож про те, як цьогоріч, в умовах карантину, святкують цей день у Богуславських освітніх закладах – розкажуть наші кореспондентки:
День студента на карантині. Як святкують у Богуславі?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/125993081_669928033721956_1518545204810492997_n.jpg)