Обрання старости та обговорення нагальних проблем селян… Напередодні в Дмитренках, які тепер входять до складу Медвинської ОТГ, відбулася зустріч з новообраним головою громади Ігнатієм Сергієнком. Він приїхав запитати в тутешніх жителів, кого вони хочуть делегувати, щоб представляти інтереси Дмитренківської сільради в громаді. І заодно поцікавився, що людей турбує найбільше. Деталі слухайте в сюжеті:
Як у Дмитренках старосту обирали
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/125221741_666243197423773_6440147211709325008_n-1568x1176.jpg)