Креативний, трохи суворий, але завжди справедливий… Йдеться про колишнього директора радіостанції Богуслав-FM Віктора Коломійця. Саме сьогодні, в національний День шефа, ми хочемо розповісти про людину, яка не тільки очолювала радіостанцію, а й була її творцем.Креативний, трохи суворий, але завжди справедливий… Йдеться про колишнього директора радіостанції Богуслав-FM Віктора Коломійця. Саме сьогодні, в національний День шефа, ми хочемо розповісти про людину, яка не тільки очолювала радіостанцію, а й була її творцем.
День шефа святкуємо сьогодні!
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/121587728_646361692745257_338139601879529372_n.jpg)