Говорити, не значить робити… На гарячу лінію радіостанції Богуслав-FM звернулася жителька Богуслава. Жінка скаржилася на аварійний стан містка по вулиці Мисайлівській, який керівництво громади обіцяло відремонтувати ще минулого року. Чому питання і досі не зрушило з мертвої точки з’ясовувала наша кореспондентка Юлія Пахлеванян.
Згадуємо минулорічні передвиборчі обіцянки. Місток на Мисайлівській так і не зробили
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/120053405_629715464409880_4976634250170005284_n.jpg)