Сніг, мороз, злива чи багнюка – байдуже. Так діти з Івок долають кілометри, аби потрапити на навчання до однієї із міських шкіл…Тож, батьки учнів, не отримавши допомогу від керівництва ОТГ, звернулися на гарячу лінію радіостанції Богуслав-FM… Як склалася така ситуація та чи реально її змінити – розкажуть наші кореспондентки в сюжеті:
Чому діти з Івок долають кілометри аби потрапити на навчання до однієї з шкіл?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/118622556_612403749474385_2988380552585967737_n-1568x1176.jpg)