Коли, врешті, в Богуславі відкриють довгоочікуване відділення гемодіалізу? Чи керуватиме і далі Валентин Шинкаренко райлікарнею? Та яку допомогу від району отримають юні богуславські хокеїсти? Такі питання розглядали депутати райради на позачерговій сесії напередодні. Детальніше розкажуть наші кореспонденти в сюжеті:
Позачергове засідання депутатів райради. Знову вирішували хто буде керувати Богуславською лікарнею і знову не вирішили
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/118652182_611710762877017_904747638560123226_n.jpg)