Візит першого заступника міського голови Богуслава Юрія Лелеки минулої п‘ятниці на прямий ефір програми «Деталі з Віктором Коломійцем» став для посадовця певним тестом. І його окремі відповіді наштовхнули наших журналістів на чергове розслідування. Виявилося, що поряд з багатотисячною зарплатою, шаленими преміями, Юрій Лелека та його родина ще й отримали безкоштовну квартиру і непогано заробляють у бізнесі. Не без участі бюджетних коштів та, припускаємо, з використанням службового становища. Втім висновки робіть самі.
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/118246917_606830946698332_2212631844291806138_n.jpg)