Без мʼяких іграшок, килимів та масових заходів … Дитячі садочки Богуславської ОТГ напередодні відкрили свої двері для дітвори. Відповідне рішення ще минулого тижня прийнала комісія з обстеження підготовки дитячих закладів. Як пройшов перший робочий день після тривалої перерви та чому дошкільнятам одного із садочків і далі доводиться сидіти вдома – слухайте у сюжеті наших кореспонденток:
Без мʼяких іграшок, килимів та масових заходів. Дитячі садки в Богуславі відкрито!
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/117982670_605403253507768_4257542479628458280_n-1568x1176.jpg)