Хто стріляв? Тривожний допис щодо відстрілу лебедів в Чайках з’явився цими вихідними у Фейсбуці. Не забарився і дзвінок з цього ж приводу на гарячу лінію нашої радіостанції. До нас звернулася жінка, яка, начебто, разом з чоловіком стали свідками свавілля мисливців. Чи вдалося знайти інших очевидців стрілянини та чому відкриття сезону полювання для селян щороку стає страшним сном – слухайте далі у сюжеті:
Відкриття сезону полювання та лебеді. Розбираємо чутки та факти
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/117598390_600635453984548_4780208906523582607_n-1568x1173.jpg)