Конкурс на заміщення вакантної посади директора Богуславської Центральної районної лікарні відбувся напередодні. Претендентами на посаду були троє людей – екс-очільниця Богуславської райдержадміністрації Ірина Старенька, хірург Сергій Унгурян та гінеколог Володимир Носко. Що врешті вирішила комісія та чому в черговий раз не обійшлося без скандалу – розкажуть наші кореспондентки.
Замість реальних змін черговий скандал. Богуславська лікарня так і залишається без керівництва
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/117237069_597482874299806_7080378966627631017_n.jpg)