Ейфорія та скалічена доля чи реальне життя із «тверезими» розвагами? Такий вибір постає перед кожним, хто заради відчуття задоволення наважується спробувати наркотики. Нині ж ця проблема все більше набирає обертів серед українців, а реклама каналів розповсюдження психотропних речовин на місцевих будівлях – вже нікого не дивує. Тож, чому такі написи на стінах і парканах є небезпечними і як захистити себе та інших від наркоманії – слухайте далі у сюжеті:
Проблема наркоманії в Богуславській громаді
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/116429513_592577894790304_1724301763106477537_n.jpg)