Розширити штат “Благоустрою” та збільшити заробітні плати працівникам. Саме таке запропонували зробити деякі депутати міськради, заслухавши звіт керівника КП Володимира Харченка! І це попри низку відверто корупційних скандалів, в яких фігурує це підприємство і його директор. Загалом спекотною і в прямому і в переносному сенсі виявилась сесія міської ради напередодні. Побували там і наші журналісти. Саме вони й нагадали депутатам про речі, які їм так хотілось забути. Про що саме?
Щоб вимагати – треба йому щось дати або реакція депутатів на скандальну діяльність “БогуславБлагоустрою”
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/116338124_591890748192352_1501046274250690233_n-1568x951.jpg)