Обіцяти – не означає робити… Ще 3 роки тому столична гостя, частенько відвідуючи Богуслав, звернула увагу на велику кількість безпритульних собак в місті. Тоді ж, за її ініціативи, в Богуславській міськраді створили спеціальну програму. Та, як запевняє жінка, діє вона лише на папері. Тож, як по факту дбають в громаді про безпритульних тварин – слухайте далі у сюжеті:
Безпритульні тварини в Богуславській громаді. Гроші виділили – питання закрили
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/116562014_591338344914259_4282131946795668928_n.jpg)