Садочки на замку, а діти вдома…На гарячу лінію радіостанції Богуслав-FM звернулася жителька Богуслава. Мовляв, чому попри обіцянки в міських дошкільних закладах і досі не відкрили чергову літню групу. Адже бажаючих її відвідувати – немало. Тож, чому малеча до цього часу залишається вдома та коли врешті відкриють дитячі садочки – дізнавалися наші кореспондентки:
Коли відкриють літню групу в дитячих садочках Богуслава?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/115374713_589537111761049_8952570051444177165_ni.jpg)