Чи повернуть богуславським «Шумкам» звичний для містян «водоспад» та якими будуть тарифи на тепло у новому опалювальному сезоні… Обговорення цих питань під час засідання виконавчого комітету міськради напередодні викликало низку дискусій. Водночас, для вирішення деяких проблем довелось ухвалити і додаткові рішення. Про це – слухайте далі у сюжеті:
Чи повернуть богуславським «Шумкам» звичний для містян «водоспад» та якими будуть тарифи на тепло у новому опалювальному сезоні?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/109616038_585232375524856_6557299553157794011_n.jpg)