Бюджет і податки, програми соціально-культурного розвитку, зміна тарифів та благоустрій – це лише кілька пунктів з переліку питань, щодо яких влада мала б консультуватися з громадою. Втім, приймати рішення самостійно місцевим очільникам, вочевидь, зручніше. Чому міська рада ігнорує власні інструменти та скільки важить думка мешканця Богуславської ОТГ – дізнавалась Анастасія Ращенко.
Влада має радитись з жителями громади. Чому керівництво Богуславської ОТГ долю громади вирішує самостійно
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/107828254_579935252721235_8780173477257328897_n.jpg)