Публічно вибачитися за сказане або …піти з посади! Справжнісінький скандал викликали слова очільниці Богуславського райвідділу освіти в прямому ефірі нашої радіостанції минулого тижня. Оксана Поліщук заявила, що вбачає корупційну складові у деяких навчальних програмах, матеріали для яких батьки добровільно купують власним коштом. Останні обурилися таким словам очільниці відділу освіти і вимагали вибачень! І врешті сьогодні Оксана Поліщук особисто це зробила. Подробиці розкаже Юлія Цісаренко:
Публічно вибачитися за сказане або …піти з посади! Конфлікт навколо голови Богуславського відділу освіти вичерпано
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/80251514_575258236522270_561562795154412451_n.jpg)