![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
![⁉️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tec/1/16/2049.png)
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
«Прийшли як телята», «диверсанти», «сидять хтозна-хто»… Такі образи на свою адресу почули журналісти радіостанції Богуслав-FM на сесії Медвинської ОТГ напередодні. На додачу тамтешні депутати ще й проголосували за те, щоб «видалити кореспондентів із зали засідань». Довелося викликати поліцію. Тепер в правомірності таких рішень будуть розбиратися правоохоронці. Детальніше про те, чим і кому завадили журналісти – далі у сюжеті: