Майже по крупинках розбирали питання закупки піску напередодні у Богуславській міськраді. Після сюжету журналістів нашої радіостанції про сумнівні операції Богуславблагоустрою, депутати створили слідчу комісію, куди включили і автора матеріалу Сашка Охріменка. Він і розкаже докладніше, що ж там виявили.
Чи законна діяльність КП “Богуславблагоустрій”. Результати засідання слідчої комісії напередодні
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/105702680_571223313592429_7761555202069426657_n-1568x1010.jpg)