Розвиток, занепад та яскраве відродження! На відміну від багатьох промислових об‘єктів Богуславщини, які з розвалом Радянського Союзу свою історію завершили на другому етапі, приватно-акціонерне товариство «Богуславська Сільгосптехніка» стало справжнім флагманом машинобудування в області. Цікава хроніка цього підприємства – у ретро-сюжеті нашої кореспондентки Ксенії Федусенко:
Погляд в минуле. Богуславська сільгосптехніка
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/97274750_547351825979578_4691782923660034048_n.jpg)