Ні попрацювати, ні відпочити… З такою проблемою, через постійну вібрацію водопровідних труб, зіткнулися жителі однієї з багатоповерхівок міста. Мовляв, нестерпний шум не зникає вже близько місяця, та до цього нікому немає діла. То хто ж має відповідати за усунення проблеми та за що мешканці будинку сплачують внески до ОСББ – дізнавалася наша кореспондентка Ксенія Федусенко.
Нестерпний шум в одному з багатоквартирних будинків Богуслава не зникає вже більше місяця
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/97151192_546251876089573_1660078119161167872_n.jpg)