Можна безкінечно довго сперечатись про політиків, релігію, реформи, про те, хто кого образив в Фейсбуці, і хто в тому винен. Проте, це все не має значення, поки є люди, які живуть в умовах, відображених на фото…
Вчора розвезли ще 58 пакунків. Величезна подяка людям, які долучились і допомогли з продуктами: Олег Голінко, Петро Гавриленко, Олександр Секретар, Георгій Ложенко, Віталій Охріменко, магазини “Мікс”, “Смак”, “Околиця”, “БогуславБуд”, “Центуріон”, ПП “Добра ферма”, ПП “Завод продтоварів”, фабрика “ТЕМП – 3000”.
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/93479113_532448017469959_6419237736686813184_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/93629812_532448277469933_3816497012828798976_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/93661793_532448204136607_3486163458821455872_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/93781435_532448090803285_6817979584164659200_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/93828398_532448010803293_95398593808039936_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/93848027_532448254136602_8267236093980573696_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/93857435_532448177469943_9002927355714338816_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/93861306_532448167469944_7705404562928041984_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/93863582_532448074136620_8264259243557781504_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/93954920_532448000803294_8096457297959583744_n.jpg)