Всі робочі моменти вирішені, хатні справи зроблені – що робити далі?…Вже більше двох тижнів богуславці, як і решта українців, живуть в умовах карантину. Сотні компаній відправляють працівників додому, бо не виходити на вулицю – це нині головне правило для усіх. Тож чим зайнятися у чотирьох стінах та зберегти ще психічне здоров’я знає наша кореспондентка Юлія Пахлеванян:
Проводимо карантин з користю
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/91226755_523049015076526_2689748867125084160_n.jpg)