«На ковзанах до зірок». В цьому циклі сюжетів ми розповідаємо про юних вихованців льодової арени «Льодограй». Як про тих, хто ще тільки починає свій нелегкий шлях, так і про хокеїстів та фігуристів, які вже стали гордістю Богуславщини. Сьогодні познайомимося з юним фігуристом – Станіславом Поповичем. Детальніше про його історію розкажуть наші кореспондентки:
«На ковзанах до зірок». Станіслав Попович
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/89787152_513268622721232_2667401658362757120_n.jpg)