Майже 350 змагань різного рівня та близько 4000 юних спортсменів прийняла льодова арена у Богуславі торік. Насиченим, з низкою перемог, видався 2019-тий, власне, і для вихованців Льодограю – членів федерації з хокею та фігурного катання. Минулого тижня ми вже розповідали про досягнення юних хокеїстів. Цього разу мова піде про діяльність федерації фігурного катання на ковзанах.
Новини з Льодограю. Досягнення юних фігуристів
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/89721959_511613139553447_9039565028772020224_n.png)