До розробки соціального паспорту Миронівської громади приступила робоча група при міській раді. Що це за документ, для чого потрібен і чи збираються такий паспорт розробляти в Богуславській ОТГ, дізнавався наш кореспондент Сергій Ситник.
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/86458092_497101084337986_7701857302193635328_n.jpg)
До розробки соціального паспорту Миронівської громади приступила робоча група при міській раді. Що це за документ, для чого потрібен і чи збираються такий паспорт розробляти в Богуславській ОТГ, дізнавався наш кореспондент Сергій Ситник.