Виділяти 5 тисяч гривень щомісячно сім’ям, котрі мають дітей хворих на цукровий діабет, пропонує автор нової петиції, яка днями з’явилася на сайті міської ради. Тяжкою формою діабету хворіє дві дитини в районі. За рік сума допомоги складе близько 120 000 грн. Про шанси отримати ці кошти та як нині живеться діабетикам без повноцінної допомоги далі в сюжеті:
Чи чекати дітям діабетикам допомоги від Богуславських чиновників
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/84762250_490892638292164_7405090691426025472_n.png)