30 гривень з двору…Саме таку ціну планують встановити на вивезення сміття в селах Богуславської ОТГ. З цього ж приводу виникла дискусія серед членів виконкому на останньому засіданні. Мовляв, чи правильно розрахували ціну і чи готові самі селяни до таких нововведень. Тож наші кореспондентки вирішили дізнатися куди дівають сміття в селах Богуславської громади:
За вивезення сміття відтепер селянам доведеться платити
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/83386789_483864662328295_7699550934820454400_n.jpg)