В Україні напередодні відзначили Водохреще або Йордан – третє релігійне свято, яке завершує різдвяно-новорічний цикл. Християни вірять, що в цей день вода має цілющі властивості. На Миронівщині традиційно виявилося чимало охочих зануритися в крижану водойму. Серед них – і наш кореспондент Сергій Ситник. Він розповість про святкування в Яхнівському старостівському окрузі.
Цілюща сила води. Свято Водохреща в Яхнівському старостівському окрузі
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/82344177_481660542548707_2234889221770838016_n-1568x1176.jpg)