“Немає слів – самі емоції”… Саме так описують водії та місцеві жителі відрізок вулиці Шкільної в Дибинцях поблизу мосту в напрямку села Чайки. Саме на цю тему з’явилося чимало обговорень на сторінках богуславських спільнот у Фейсбуці. Мовляв, уся ділянка дороги вщент вкрита глибокими ямами і проїхати там вкрай тяжко. Чому ж ніхто не реагує на проблему, дізнавалися наші кореспондентки:
Хто має ремонтувати жахливу дорогу в Дибинцях?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/82372397_479290942785667_8322721599656558592_n-1568x1176.jpg)