Ні грошей, ні пам’ятників… Вже понад 2 роки триває тяганина щодо шахрайських дій колишньої власниці контори з реалізації надмогильних пам’ятників у Богуславі. Жінка обіцяла людям закарбувати пам‘ять про їхніх рідних та близьких у камені, брала гроші, годувала обіцянками, а потім просто зникла. Тепер правди з півсотні ошуканих шукають у правохоронців. Та там допомагати не квапляться, тож зневірені люди звернулись на гарячу лінію Богуслав-FM. Ірина Войцехівська з‘ясувала всі деталі цієї справи.
Ні грошей, ні пам’ятників. Обережно, шахраї в Богуславі!
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/82272738_477814216266673_4832564113307598848_n-1568x1174.jpg)