Вартість тепла за грудень знижена. Відповідне рішення прийняли днями представники місцевої влади та комунальне підприємство «Богуславтепловодопостачання». Отож вже незабаром містяни, які користуються послугами центральної котельні в Богуславі, отримають платіжки зі зменшеним на 15% тарифом. Як вдалося знизити вартість послуги та чи очікувати здешевлення у наступні місяці, дізнавалася наша кореспондентка Ірина Войцехівська.
Вартість тепла в домівках богуславців за грудень знижена на 15%
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/82193768_473271480054280_3435107434522214400_n.jpg)