Як богуславська тепломережа уникла банкрутства, чи залишається ризик холодних батарей взимку та скільки грошей і на що запланували в районному бюджеті на 2020 рік? Спокійною і плідною видалася сесія Богуславської райради минулої п’ятниці. Журналістів радіостанції Богуслав-FM про позачергове засідання традиційно не повідомили. Втім наші кореспонденти про ключові рішення все ж дізналися.
Теплу в домівках богуславців бути. Результати чергової сесії Богуславської райради
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/80633742_461237901257638_4602907676505014272_n.jpg)