Пільга є, а грошей немає…На гарячу лінію радіостанції Богуслав-FM звернулася обурена пенсіонерка з села Дибинці. Жінка знервовано розповідала про те, що більше як з півсотні людей не можуть отримати «живі гроші» на субсидію у Богуславському відділені “Укрпошти”. Мовляв, селян зібрали, а грошей не дають. Чому виникла така ситуація та чи може це стати «традицією чергових нововведень» з’ясовувала наша кореспондентка Юлія Пахлеванян:
Скандал в Богуславі. Людям не віддають гроші на субсидії
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/80279284_458282458219849_3435313854945427456_n.jpg)